תמיד שואלים אותי מה זו חוברת מותג, אז הינה סיכום של כל מה שאתם צריכים לדעת.אז מה זו בעצם חוברת מותג?

את חוברת המותג אנו יוצרים בסופו של תהליך המיתוג ולאחר תהליך עיצוב לוגו החברה.

החוברת מסכמת בצורה פשוטה וברורה את השפה הגרפית שיצרנו למותג שלכם במהלך תהליך המיתוג.

...

שלב ראשון - הכרות

לכל עסק יש סיפור משלו ותמיד כאשר מגיע לקוח חדש ההתרגשות גדולה. להכיר ולשמוע סיפורים חדשים. סיפורים על חנות קונספט שעומדת להיפתח בקרוב. סיפורים על הרעיונות שעומדים מאחורי הקמת סטארטאפ חדש וסיפורים על ההיסטוריה של עסק משפחתי שקיים כבר הרבה שנים.

ומבחינתי...

09.06.2019

עיצוב לוגו - הצעד הראשון בתהליך מיתוג

לוגו החברה הוא חלון הראווה שלה, תמצית ויזואלית של המותג עצמו. עיצוב לוגו לעסק הוא השלב החשוב ביותר והבסיס בתהליך מיתוג. לוגו החברה אמור לשקף יותר מכל את אופייה, את ייחודה, את המיצוב אליו היא שואפת להגיע בשוק ולהעביר את תמצית הד.נ.א...

אנחנו חיים בעידן דיגיטלי שבו כולנו מחוברים למסכים הקטנים. האצבע גוללת במהירות ובאוטומט עמודים אינסופיים של פוסטים, לוחצת ומעבירה סטורי אחרי סטורי אחרי סטורי...

אז מה יגרום ללקוח פוטנציאלי לעצור לרגע את רצף הגלילה האינסופי הזה ולהתעניין במוצר או השירות שלכם?

תמונה תדמיתית...

27.01.2019

הרשתות החברתיות כבר מזמן הפכו להיות פלטפורמה משמעותית לשיווק העסק ולכן חשוב מאד להשקיע בעיצוב העמוד ובנראות הפוסטים שאתם מעלים. בפוסט זה נתמקד כיצד ניתן לשדרג את העמודים העסקיים באמצעות עיצוב נכון ובהמשך ישיר למיתוג העסקי שלכם.

פייסבוק ואינסטגרם הן כלי עיקרי לעסקים, קטנ...

15.12.2018

האם ידעתם שתבניות בפלטפורמה של וויקס יכולות להיות מעוצבות בהתאמה אישית וייחודית ?

הפלטופרמה של וויקס היא אמנם על בסיס תבניות מוכנות מראש אך באמצעות עיצוב מקצועי ועריכה גרפית נכונה ניתן להתאים את האתר למיתוג ולשפה העיצובית של העסק או של החברה.

קצת רקע על WIX

חברת וויקס הנה...

זה ברור ומובן מאילו לכולם שחברת ענק עם אלפי עובדים, שנסחרת בבורסה זקוקה למיתוג גאוני וללוגו לא פחות ממדהים. לוגו שיתורגם לשלט ענק ומואר שיתנוסס על בניין משרדים מפואר, כזה שייראו אותו גם במבט חטוף תוך כדי נסיעה על הכביש המהיר.

ואני אומרת שגם חברות ועסקים קטנים ובינוניים...

Please reload